MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 15495260
nr 1549 5260
Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:18:50
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr